…prostor tvořený srdcem, pro vás a s vámi

Velice rádi vás uvítáme v herně určené dětem od batolecího do školního věku i vám, rodičům. Máme otevřeno každý všední den od 9:00 do 18:00 hod.

Pokud si budete potřebovat vyřídit neodkladné záležitosti, s důvěrou nám můžete své ratolesti svěřit, abychom je s laskavou péčí a odborností pohlídali.

Pravidelně se u nás scházejí maminky, které si chtějí zacvičit, protáhnout tělo a načerpat energii. Jednou týdně se hýbáme a zpíváme také společně s dětmi. V pondělí a ve středu zveme malé slečny do gymnastické přípravky a ve středu se na ně těší i Martha v hodinách orientálního tance.

Všechny naše pravidelné i nepravidelné akce můžete najít v Google kalendáři.

Přejeme si, aby KIDS POINT byl místem setkávání pro všechny generace. Potkáte se tu se svými porubskými sousedy, s nimiž můžete navázat nové vztahy a vyměnit si své zkušenosti nejen s výchovou potomků. Konala se u nás už i třídní schůzka rodičů nedaleké waldorfské školy. A rodiče zde také nacvičovali masopustní představení. To vše je u nás možné.

Hernu si můžete rovněž pronajmout k uspořádání narozeninové či jiné oslavy. Rádi vám zajistíme vše podle vašich představ. Podrobnosti najdete v rubrice Pořádání oslav.

V neposlední řadě u nás najdete lahodné občerstvení v podobě kávy, rozmanitých druhů čajů nebo nealko nápojů včetně zdravých smoothies. K tomu můžete ochutnat malé svačinky nebo si u nás dát výživný oběd (ten je nutné vždy den předem objednat). Vše pochází z naší domácí kuchyně a je připravováno s láskou.

 

Děkujeme, že nám pomáháte vytvářet
atmosféru pohody, radosti a důvěry.